Gjendet e droguar dhe e mbyllur në banesë një grua në Kosovë

Gjendet e droguar dhe e mbyllur në banesë një grua në Kosovë

462
0

Një grua është gjetur e mbyllur në një banesë në Skenderaj, bën të ditur Policia e Kosovës

Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Skenderaj, ku gruaja e cila dyshohet të jetë rrëmbyer, është gjetur e mbyllur në një banesë.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë arritur të hapin banesën ku është gjetur dhe sekuestruar substancë e dyshuar narkotike, ndërkaq gruaja ka pranuar trajtimin mjekësor.