Gëzuar Halloween-in”, djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës maskohet si i...

Gëzuar Halloween-in”, djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës maskohet si i ati dhe duket një reper i vërtetë (FOTO)

356
0

Këtë Halloween, djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës zgjodhi të bëhej identik si i ati.

 

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, disa foto të ëmbla të të birit i cili dukej kopje e të atit. Liani i vogël shfaqet me kapelë, varëse në qafë dhe disa tatuazhe, teksa pozon si një “gangsta” i vërtetë.

“Kjo është një surprizë për ty babi! Gëzuar Halloween-in nga Basta i vogël. Si i ati dhe i biri.”- shkruan Vesa krahas fotove të vogëlushit.

Capture1.PNG