Geti bëhet romantik, shikoni çfarë i dhuron Marinës për pushime

Geti bëhet romantik, shikoni çfarë i dhuron Marinës për pushime

650
0

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë duke shijuar pushime shumë të bukura dhe romantike. Publikimi më i fundit vjen nga Marina ku në fotot e publikuara në “Instagram Stories” ajo dhe reperi Getoar Selimi janë duke mbajtur disa guacka në duart e tyre. Moderatorja e Top Channel nuk mund të linte pa e ndarë më ndjekësit e saj këtë çast romantik.