Genta Ismajli nxjerr gishtin e mesit, por kujt…?!

Genta Ismajli nxjerr gishtin e mesit, por kujt…?!

488
0

genta-2

Këngëtarja Genta Ismajli, këtë verë nuk ka qenë shumë aktive me projekte të reja, pasi ajo ka sjellur vetëm një bashkëpunim me Entnon dhe asgjë tjetër.

Por Genta duket se është bashkangjitur me familjen e saj në Amerikë dhe duket se po kalon momente të mira larg skenës, shkruan Magazina.

Ajo ka publikuar sot një fotografi në snapchat, ku shihet duke treguar gishtin e mesit, se për kë e ka pasur Genta këtë, nuk e dimë.

genta-ismajli-tregon-gishtin-e-mesit-700x394

Shperndaje