Genta Ismajli do të bëjë duet me reperin e famshëm turk

Genta Ismajli do të bëjë duet me reperin e famshëm turk

311
0

 

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli duket se po jeton ditë të bukura në jetën e saj personale. Ajo së fundmi është shfaqur publikisht me të dashurin e saj turk Husen dhe duket aq e dashuruar.

 

 

Fakti që i fejuari milioner është turk, e ka bërë Gentën të njihet më shumë me kulturën turke dhe me artistët e njohur atje. Aq i ka shërbyer qëndrimi në Turqi Gentës, sa së shpejti do të vijë në bashkëpunim me një prej reperave më të njohur në Turqi.

 

“Po, lajmi është i vërtetë, unë dhe i mrekullueshmi Eypio do të vijmë së bashku me një duet”,-shkruan Genta në Instagram.Eypio nga një vëzhgim në Youtube, ai numëron miliona klikime me hitet e tij. Madje edhe kolona zanore e filmit “Çukur” këndohet nga ai.

 

Untitled 1