Genc Prelvukaj po vjen me këngë të reja

Genc Prelvukaj po vjen me këngë të reja

464
0

Para pak ditëve solli këngën e re “Vendi i origjinës”. Reperi i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Vendi i origjinës”.  Ky projekt nuk është realizuar për qëllime komerciale, është këngë që i dedikohet krahinës së Plavës dhe Gucisë. Dhe tani, me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Genci paralajmëron projekte të reja për të cilat po punon mjaft shumë. “Vazhdojme me kange te reja ??”, ka shkruar ai. Presim të shohim befasinë që Prelvukaj ka përgatitur për publikun dhe fansat e tij të shumtë.