Gazmend Bardhi bën deklaratën e fortë nga komisariati nr.6: Nga ky moment...

Gazmend Bardhi bën deklaratën e fortë nga komisariati nr.6: Nga ky moment nuk e njohim më drejtorin e Policisë

446
0

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka bërë një deklaratë të fortë nga komisiariati numër 6 ku mbahet ish-deputeti Klevis Balliu si dhe 4 banorë të Astirit.

 

Bardhi tha se opozita nuk do e njohë më drejtorin e Policisë së Tiranës dhe institucionin që ai drejton.

 

‘Nga ky moment ne nuk e njohim më drejtorin e policisë së Tiranës, është një kriminel në krye të policisë. Që do të thotë se do marrë përgjigjen e merituar personale dhe ligjore nga qytetarët’, deklaroi Bardhi.