Gazi nuk kursen as liderët, fotot e rralla të Bashës e Kryemadhit

Gazi nuk kursen as liderët, fotot e rralla të Bashës e Kryemadhit

450
0

Gazi i hedhur nga policia gjatë protestës së sotme të 16 Marsit duket se nuk ka kursyer as liderët e opozitës, Bashën e Kryemadhin por edhe ish deputetë të tjerë. Gjatë zhvendosjes së turmës para Parlamentit, protetuesit çanë kordonin, ndërsa policia reagoi duke hedhur gaz lotsjellës. Të prekur nga gazi ishin edhe liderët e opozitës, Basha dhe Kryemadhi, e cila është kapur nga kamerat duke mbajtur një shami përpara fytyrës.