Gazetari shqiptar kapet me Encën, ja çfarë i thotë publikisht (Foto)

Gazetari shqiptar kapet me Encën, ja çfarë i thotë publikisht (Foto)

449
0

enca-1-650x358

Gazetari nga Shqipëria Flavio Qarri së fundmi është bërë pjesë e revistës Who me rubrikën e tij “Kolona e zezë” ku në çdo numër të revistës shkruan nga një qëndrim personal mbi një person publik.

Shkrimi i fundit i tij i është dedikuar këngëtares Enca Haxhia ku gazetari shpreh mllefin ndaj saj duke thënë se është hera e parë dhe e fundit që shkruan për Encën, shkruan lajmi.net.

Shkrimin e tij të plotë mund ta lexoni më poshtë./Lajmi.net.

enca