“Gangsterja” seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt (FOTO)

“Gangsterja” seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt (FOTO)

820
0

"Gangsterja" seksi nga Elbasani nxjerr të pasmet dhe tërbon keq meshkujt (FOTO)

Trejsi Sejdini, “gangsterja” seksi nga Elbasani që u bë e njohur për videon e dhunshme në të cilën ajo bashkë me disa të njohur të saj rrihte një djalë, tashmë ka provokuar keq meshkujt me një postim që ka bërë në rrjetin social facebook.

Ajo ka nxjerrë disa foto provokuese të të pasmeve të saj duke e shoqëruar me një tekst tundues. Teksi sipër fotos është “Ju kishte marrë malli??? Mua shumë… Për stinën e verës e kam fjalën!”, i cili sigurisht nënkupton diçka tjetër, shkruan JOQ.

Ju ftojmë të ndiqni në vijim këto foto provokuese si dhe disa të tjera.