Fundet tartan; Zgjedhja e duhur për festat dhe pjesën tjetër të dimrit

Fundet tartan; Zgjedhja e duhur për festat dhe pjesën tjetër të dimrit

340
0

Stili skocez vazhdon të na mbajë ‘viktima’ të tij: fundet tartan janë obsesioni ynë i ri i modës. Motivi tartan është një mantra për stilin dimëror. Ju mjafton vetëm një fund i tillë i kombinuar me një pulovër (pse jo dhe një beretë) dhe ja ku e realizuat ‘dress code’ për festa.

Nuk e keni zgjedhur ende modelin që bën për ju? Hidhuni një sy modeleve në galerinë më poshtë?