FOTOT prekëse që po bëjnë xhiron e RRJETIT, qeni nuk largohet nga...

FOTOT prekëse që po bëjnë xhiron e RRJETIT, qeni nuk largohet nga pronarin i vdekur, i ulet pranë trupit të tij

488
0

Një 57-vjeçar me emrin Victor Reyna, është vrarë nga një tren në veri të Meksikës në qytetin Montemorelos. Fotografitë tregojnë se trupi i 57-vjeçarit është i shtrirë pranë shinave të trenit dhe qeni i tij nuk largohet, por i qendron pranë.

56363607_828772250809119_5164662576751050752_n.png

Sipas Daily Mail, policia vendase gjeti trupin dhe qenin në të njëjtin pozicion pas një ore. Autoritetet vendase duhet të mbanin qenin që nuk donte të largohej nga pronari i tij. Tashmë qenushi është në një vend strehimi për qentë dhe do të birësohet nga dikush tjetër.