FOTOT/ Nga ish-Miss dhe prezantuese në kameramanen e kryeministrit. Ja çfarë pune...

FOTOT/ Nga ish-Miss dhe prezantuese në kameramanen e kryeministrit. Ja çfarë pune bën Anjeza Maja

486
0

Anjeza Maja ka qenë një ndër moderatoret më të komentuara të Shqipëri dhe ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kjo edhe prej faktit se Anjeza Maja qenë shpallur Miss Shqipëria.

Por ajo la gjithçka për tu bërë prezantuar rubrikën “E zgjidha” në ERTV. Në atë kohë Anjeza u shpreh shumë entuziaste për projektin e ri dhe në një intervistë rreth 1 vit më parë tha se do e mbante rubrikën për një kohë të gjatë.

Anjeza nuk dëshiron të jetë më prezantuese dhe zgjodhi të bëhej kameramane personale e Edi Ramës.

Ajo është fotografuar ndërsa filmonte kryeministrin teksa ky i fundit shoqëronte sot, në ditën e parë të shkollës Aurelin dhe Alesion, të cilët pasi i shpëtuan tërmetit u sistemuan edhe në banesa të reja./panorama./

 

 

anjeza-maja4

anjeza-maja1

anjeza-majaanjeza majaanjeza maja