FOTOT/ Linda Rama “kapet” mat, blen në panair librin e kritikut të...

FOTOT/ Linda Rama “kapet” mat, blen në panair librin e kritikut të kryeministrit

442
0

Andi Bejtja konsiderohet si ndër kritikët e kryeministrit Edi Rama. Por dëshira për librin nuk e ka penguar bashkëshorten e kreut të qeverisë, Linda Ramës që të blejë lirin e Bejtjas në panair.

foto galeri

Ajo është fotografuar në shoqërinë e së bijës, Rea, teksa ishte ndalur në stendën ku ekspozonte librin me poezi gazetari.

foto galeri

Fotot e siguruara nga tiranapost.al, tregojnë momentin kur Linda e buzëqeshur e blen librin dhe takon Bejten. Ndërkohë në sfondin e fotos shihet se në stendë ka ndaluar edhe ish-guvernatori i BSH-së Ardian Fullani.