Fotot lakuriq dhe disa fakte misterioze për gruan e Donald Trump (+16)

Fotot lakuriq dhe disa fakte misterioze për gruan e Donald Trump (+16)

725
0

melani-2_1471689672-3238864

Zyrtarisht ata thonë se janë njohur në Nju Jork, në vitin 1998.

Ajo ishtë një modele super seksi 28-vjeçare, e gjatë, e mrekullueshme dhe me një theks seksi sllav.

Ai, një miliarder 52-vjeçar që nuk ka shumë nevojë për komente.

Në vitin 2005, Melania Knauss dhe Donald Trump më në fund vendosën të martohen.

Tashmë ata pretendojnë të jenë Zoti dhe Zonja e Parë e Amerikës.

Por, ka disa pikëpyetje mbi të kaluarën e tyre.

Duke nisur që nga fotot nudo të Melanie, të cilat janë bërë në vitin 1995, pasi dyshohet se ajo punonte në një agjenci modelingu që shërbente si mbulesë për prostituta të klasit të lartë.

Gazetari slloven, Bojan Pozar, që ka bërë së fundmi një biografi të paautorizuar për Melanie, thotë se Trump është takuar me këtë të fundit pikërisht në vitin 1995, dhe jo në vitin 1998, siç pretendojnë ata.

Madje, ai thotë se ka qenë Trump ai që ka financuar karrierën e Melanie.

Pozar shkruan se në mënyrë të mistershme, nga viti 1995 deri në vitin 1998, nuk ka asnjë të dhënë për Melanie.

Madje, as me kë shoqërohej dhe nëse ka pasur të dashur gjatë kësaj periudhe.

Një tjetër përgjigje që duhet të japë Melanie, është fakti se si ka punuar ajo në ato vite në Amerikë, duke qenë se nuk kishte vizë.

Dhe, për një kandidat si Donald Trump, që është kundër emigrantëve të paligjshëm, kjo do të ishte një goditje e rëndë./gazetatema/