FOTOT/ Ish-banoret e ‘Big Brother’ kapen ‘mat’…ja si harbohen rrugëve

FOTOT/ Ish-banoret e ‘Big Brother’ kapen ‘mat’…ja si harbohen rrugëve

675
0

Ato u bënë të njohura pasi u futën në shtëpinë më të vëzhguar të Britanisë, pikërisht në spektaklin ‘Big Brother’.

Por në fakt famën më të madhe po e marrin tani që kanë dalë, pasi veshjet e ekzagjeuara dhe shthurja në mes të rrugës, i vuri edhe një herë në vëmendje.

Këto janë disa nga ish-banoret e ‘Big Brother’ britanik të cilat janë fotografuar në gjendje të dehur.