FOTOT: Edi Rama do të jetë aktor në një film, ja pamjet...

FOTOT: Edi Rama do të jetë aktor në një film, ja pamjet e para, kryeministri me flokë të gjata

552
0

Ermal Mamaqi sapo mbylli xhirimet e filmit të tij më të ri “I Love Tropoja”. Përveç personazheve të njohur të showbiz-it, aktorë e këngëtarë, i pranishëm në një nga skenat në film do të jetë dhe kryeministri i vendit, Edi Rama. Me flokë të gjatë të zinj dhe me mjekërr, kryeministri Rama e ka lënë pas seriozitetin dhe është bërë pjesë e filmit që pritet të publikohet së shpejti “I Love Tropoja”.

Se çfarë roli ka në film, këtë akoma nuk e kemi marrë vesh, por pamja e kryeministrit është e pazakontë!