Fotot “e nxehta” dhe provokuese nga pushimet e Luana Vjollcës

Fotot “e nxehta” dhe provokuese nga pushimet e Luana Vjollcës

773
0

Moderatorja seksi Luana Vjollca njihet për format e saj bombastike. Duhet thënë se ata që e kanë parë të pushojë në bregdet janë shumë me fat. Ajo ndiqet nga mijëra fansa, të cilët këtë verë kanë pasur ç’të shohin në profilin në Instagram të bukuroshes.

Fotot e mëposhtme sjellin Luanën të zjarrtë e provokuese, me bikini nga pushimet në Santorini tek një pishinë nën shoqërinë e një gote vere.

Shperndaje