FOTOT/ Bebe Rexha mbërrin në Tiranë

FOTOT/ Bebe Rexha mbërrin në Tiranë

542
0

Bebe Rexha ka mbërritur në Tiranë, ku është mirëpritur nga dhjetra fansa që kanë dalë ta presin në aeroport.

Përmes fotove dhe videove, Bebe u ka treguar të gjithë ndjekësve të saj se si po shkon udhëtimi. Gjatë një ndalese në Romë, ajo me bashkëpunëtorët e saj këndojnë në shqip këngën “Xhixhile moj xhixhile”.

27-vjeçarja do të performojë në një koncert në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë te premten në mbrëmje.