FOTOT/ Albërie Hadërgjonaj me vajzat nga Turqia në hotelin luksoz

FOTOT/ Albërie Hadërgjonaj me vajzat nga Turqia në hotelin luksoz

468
0

Mosha duket se është thjeshtë një shifër për këngëtaren e njohur, Albërie Hadërgjonaj.

Në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, ajo duket si një shoqe me dy vajzat e saj. Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar disa foto nga hoteli luksoz ku po qendrojnë.

Ato shfaqen të veshura me fustane ngjyrë blu, mjaft elegante, teksa qeshin e festojnë me shampanjë.

Duket se të treja po ia kaalojnë shumë mirë dhe me siguri do të ketë edhe foto të tjera që do i ndajnë me fansat e tyre.