FOTOLAJM/ Nga Benzi “240-c”, Kujtim Gjuzi katër muaj deputet bëhet me Tuareg....

FOTOLAJM/ Nga Benzi “240-c”, Kujtim Gjuzi katër muaj deputet bëhet me Tuareg. E parkon para zyrës së Ruçit

490
0

Kujtim Gjuzi, kryetar i partisë konservatore qe ne zgjedhjet e 30 qershorit mori zero vota ne gjithë Shqipërinë, arriti të bëhet deputet në Parlament, pasi opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet.

 

gjuzi-makina.1jpg

 

Ajo që ra menjëherë në sy te Gjuzi, ishte artikulimi pak i çuditshëm për dikë që merret me politikë, por jo vetëm kaq.

gjuzi-makina

Edhe aksesorët e tij, si ora, celulari dhe makina.

Gjuzi