FOTOLAJM/ Nard Ndoka apo “007”? Kështu se keni parë kurrë demokristianin

FOTOLAJM/ Nard Ndoka apo “007”? Kështu se keni parë kurrë demokristianin

488
0

14218260_10154184380848283_1669235067_n

Deputeti i PDK Nard Ndoka është personazh mjaft i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar.

Batutat dhe shprehjet e tij jo pak herë janë bërë “refren” nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe, deputeti Ndoka vjen ndryshe nga herët e tjera. Në foton e mëposhtme, demokristiani shihet në drejtimin e një skafi, e për nga pozicioni që ka marrë mund ta krahasojmë me atë të agjentit 007 James Bond.

Mesa duket vitet nuk ikin për Ndokën, pasi kjo verë ka qenë tepër aktive për të. Përveç shëtitjeve me skafe të shpejtë, deputeti i PDK së fundmi merr pjesë edhe në spektaklin e “Dance With Me” ku kërcen me këngëtaren bukuroshe Greta Koçi.