Fotografi intime të Rozana Radit me të dashurin (FOTO)

Fotografi intime të Rozana Radit me të dashurin (FOTO)

596
0

rozana-2_1471698796-1477086

Rozana Radi është fotografuar duke pushuar në Dhërmi me të dashurin e saj.

Fotot janë publikuar nga Panorama.

Këngëtarja është në një lidhje prej disa vitesh me oficerin e gjyqësor në Prokurorinë e Tiranës, por ata janë të rezervuar në publik dhe nuk janë fotografuar shpesh bashkë.