FOTO+18/ Të dalësh topless në Sarandë është kthyer në modë

FOTO+18/ Të dalësh topless në Sarandë është kthyer në modë

1242
0

Plazhi pranë kompleksit “Andon Lapa” në Sarandë është kthyer në një vend ku pushuesit dalin nudo, edhe pse është një vend publik ku ka dhe shumë fëmijë, shkruan NewsBomb.

Kompleksi i të qenit tërësisht i zhveshur po zhduket tërësisht dhe në plazhet shqiptare.jrfurfgurtfg_1471794741-4771990-1

Shperndaje