FOTO+18/ Pushimet e çmendura te Julianne Hough me shoqet e saj

FOTO+18/ Pushimet e çmendura te Julianne Hough me shoqet e saj

497
0

Aktorja amerikane Julianne Hough ka ndarë një foto në rrjetet siociale ku shfaqet së bashku më mikeshat e saj, aktoret Nina Dobrev dhe Milissa Sears, të cilat kanë pozuar me kurriz, por pa pjesën e poshtme të bikinit, duke na treguar të pasmet.

Imazhin e saj provokues 28 vjeçarja e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Hëna të plota”.

Kjo nuk është hera e parë që aktorja amerikane poston foto provokuese në rrjetet sociale, por këtë herë duket se solli diçka më interesantë nga ç’jemi mësuar ta shikojm shpesh.