FOTO+18/ Orlando dhe Katy vijojnë me skena edhe më të nxehta

FOTO+18/ Orlando dhe Katy vijojnë me skena edhe më të nxehta

1028
0

Orlando Bloom ka qenë kryefjala e mediave rozë përshkak të pozave të tij nudo që po qarkullojnë në rrjetet socialee.

3 ditë më parë ai u fotografua tërsisht nudo në plazh, ku ndodhej së bashku me të dashurën e tij këngëtaren Katy Perry, ndërsa skena të njëjta nga aktori 39 vjeçar kanë vijuar edhe gjatë ditës së djeshme në plazh publik.

Shperndaje