FOTO+18/ Instagrami censuron imazhin nudo të Monica Bellucit

FOTO+18/ Instagrami censuron imazhin nudo të Monica Bellucit

486
0

screenshot_12-14-700x315

Monica Belluci befasoi të gjithë më imazhin e saj nudo në Instagram pak ditë më parë.

Ndërsa tashmë nuk do të kemi mundësinë ta shikojmë këtë pozë të aktores seksi siç ishte më parë, pasi Instagrami e ka censuruar atë, duke i mbuluar me yje thimthat e gjoksit.

Ne bëjmë shumë fotografi dhe disa janë më të fuqishme se të tjerat. Gjëja më e rëndësishme është se ne kemi nevojë gjithmonë për bukuri dhe duhet ta respektojmë atë “, ka thënë aktorja 51 vjeçare e cila duket se nuk është pajtuar më këtë veprim të rrjetit social.