FOTO/ Zhgënjen Shkëndije Mujaj, ku i kanë mbetur të pasmet bombastike?

FOTO/ Zhgënjen Shkëndije Mujaj, ku i kanë mbetur të pasmet bombastike?

394
0

Screenshot_7-9

Ajo njihet për format e saj bombastike, e sidomos të pasmet e saj që nuk lenë rast pa i ekspozuar.

Shkëndije Mujaj e cila po bënë bujë të madhe edhe përtej shteteve shqipfolëse, ku disa ngatabloidët britanike e kanë krahasuar atë me yllin botëror Kim Kardashian, transmeton ORAinfo.

Por sot paparacët e kanë fotografuar Shkëndijen në aeroportin e Prishtinës, kur po mbërrinte në Zvicër.

Dhe ajo që binte në sy ishin format e saj të cilat zhgënjyen, të pasmet e saj nuk ishin ato që jemi mësuar t’i shohim.

Ndërsa tashmë vjen pyetja se ku kanë ‘mbetur’ të pasmet e Shkëndijes, a janë ato të vërteta apo përdor photoshop?.