FOTO/ Zhgënjehet fansja VIP e Albano Carrisit në Tiranë

FOTO/ Zhgënjehet fansja VIP e Albano Carrisit në Tiranë

508
0

inva-tara-fanse-e-albano-carrisit-700x508

Mbrëmjen e djeshme në koncertin e këngëtarit italian Albano Carrisi në Pallatin e Kongreseve ka qenë edhe një fanse speciale e tij.

Bëhet fjalë për vogëlushen Melody, vajzën e gazetares Ilva Tare. “Erdhem te shihnim Albanon por po rregullonin ndriçimin dhe salla ishte thuajse bosh,”-ka shkruar Ilva krahas fotos së publikuar prej saj në rrjete sociale.