FOTO/ Zbulohet shkaku i shtyrjes së martesës së Emës, motrës se Adelinës...

FOTO/ Zbulohet shkaku i shtyrjes së martesës së Emës, motrës se Adelinës Ismajlit

457
0

ema-1_1473455221-1712036-1

Adelina, Ema e Zanfina, janë tri motra, që të tria të njohura e të dashura nga publiku.

Adelina dhe Zanfina të çmuara për karrierën në muzikë, ndërsa Ema për pamjen mbresëlënëse, shkruan “Kosovarja”.

Adelina është martuar me Valin, Zanfina ende mbetet beqare, dhe për Emen dimë që është në një lidhje.

Bukuroshja e familjes kishte për t’u martuar në muajin qershor, por për shkak të vdekjes së nënës, martesa e saj është shtyrë për më vonë.