Foto/ Zbulohet identiteti i zëdhënëses së Operacionit Forca e Ligjit

Foto/ Zbulohet identiteti i zëdhënëses së Operacionit Forca e Ligjit

465
0

Operacioni Forca e Ligjit prej disa ditësh ka nisur aksionin për sekuestrimin e pasurisë së personave me të shkuar kriminale, të cilët kanë vendour pasuri nga aktivitetet e dyshimta. Njoftimet për operacionet i ka bërë zëdhënsia e OFL, një vajzë me flokë të gjatë bionde dhe me syze të errëta. rrjetet sociale ajo është bërë meme, ndërsa nuk ka munguar kërshëria pë të ditur emrin e saj. Sipas Top Channel, ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

84106332_10216004335525838_8329146853551505408_o-1