FOTO/ Zanfina Ismaili tatuazh për nënën e ndjerë

FOTO/ Zanfina Ismaili tatuazh për nënën e ndjerë

1221
0

Pasi ndërpreu çdo aktivitet muzikor, Zanfina Ismaili e ka marrë veten dhe po rikthehet në skenë.
Këngëtarja është duke xhiruar videoklipin e ri në begdetin shqiptar, një këngë që është dedikim për nënën e saj të ndjerë, shkruan GazetaExpress.

GazetaExpress zbulon se Zanfina ka bërë një tatuazh në qafë dedikuar Monës, detaj ky që do të zbulohej në videoklip.

Projekti pritet të jetë gati brenda pak ditësh dhe megjithëse dedikim, Zani ka thënë që aty veten do ta gjejnë të gjithë.

13933541-10208109901198315-502469324-n_1470652779-5947989