FOTO/ Zaimina provokon imagjinatën pa të brendshme

FOTO/ Zaimina provokon imagjinatën pa të brendshme

511
0

zaimina-vasjari

Bukuroshja Zaimina Vasjari provokon gjithnjë e më shumë me fotografitë që poston në rrjetet sociale.

Tek kjo fotografi e fundit, të cilën e ka bërë për të reklamuar veshjet e butikut të saj, shohim që Zai nuk ka veshur të brendshme poshtë fundit.

Veshjet provokuese, që ajo reklamon, i shkojnë vetëm asaj dhe mikeshave të saj seksi.

Këtë verë këngëtarja nuk publikoi asnjë këngë të re, pasi duket se ka hequr dorë nga muzika dhe i është përkushtuar totalisht biznesit të saj.