FOTO/ Vjollca Hoxha, mesazh të veçantë për Lorin. Ja çfarë i përgjigjet...

FOTO/ Vjollca Hoxha, mesazh të veçantë për Lorin. Ja çfarë i përgjigjet ajo…

445
0

Lori-mesash-i-pergjigjet-mamit

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në SnapChat e saj një dhuratë në formën e një kutie të larë në ar.

Aty shkruhet: “Qëndroni së bashku”. Por krahas kësaj foto Lori ka shkruar:

“Ndonjëherë është e vështirë mami”, duke bërë të ditur që ishte dhuratë nga nëna e saj dhe që mesa duket diçka ka ndodhur me të