FOTO-VIDEO/ Shpërthejnë rrjetet sociale, Simon Cowell duket si të ishte turpëruar nga...

FOTO-VIDEO/ Shpërthejnë rrjetet sociale, Simon Cowell duket si të ishte turpëruar nga ‘dyqani i hapur’

606
0

Simon Cowell është zakonisht i relaksuar sa herë që ulet në karrigen e tij të X-Factor, mirëpo ndryshe ka ndodhur këtë fundjavë në kuadër të garës për talente.

56-vjeçari qëndronte ulur në mes të Mel B dhe Emma Bunton duke i dëgjuar konkurrentët teksa performonin.

Mirëpo, një fotografi e bërë në atë pozitë ka shkaktuar bujë të madhe në rrjetet sociale.

Fokusi ishte te gishti i këmbës së tij që në fakt u keqinterpretua si një pjesë tjetër e trupit.