FOTO-VIDEO/ Françeska Jaçe, një seksbombë në plazh!

FOTO-VIDEO/ Françeska Jaçe, një seksbombë në plazh!

1153
0

Ish-banorja e famshme e Big Brother Albania, Françeska Jaçe, rikthehet të mahnisë sërish të gjithë në plazh me format e saj të përkryera.

Vajza, e cila gjatë këtij vitit të fundit kishte pushtuar disa herë faqet e para të medieve rozë për skandalet e njëpasnjëshme, duket se nuk di të ndalet së provokuari fansat e saj në rrjetet sociale.

Ajo publikon herë pas herë fotografi dhe video nga pushimet e saj, të cilat duket sikur janë të pafundme. Dhe gjithnjë e më shumë po i bind të gjithë se është një seksbombë, që në plazh po i lë të gjithë pa frymë. /SYRI.net/

https://www.instagram.com/p/BJYclkWB0dx/?taken-by=franceskajace&hl=en