FOTO-VIDEO/ Aurela tregon anën “B…” seksi të të saj

FOTO-VIDEO/ Aurela tregon anën “B…” seksi të të saj

543
0

Modelja bukuroshe shqiptare ka në ‘look’ të jashtëzakonshëm dhe atë e shfaq vazhdimisht.

Aurela Hoxha e cila po shijon

pushimet para punës, ka postuar një foto me bikini në llogarinë e saj të IG-të.

Ajo në këtë foto shfaq linjat e mrekullueshme, duke iu dhënë fansave të vetë një pamje fantastike të trupit të saj.

Bukuroshja ka publikuar edhe një video në të cilën është xhiruar me kostum larjeje.

Aurela do të jetë pjesë e vazhdimit të tretë të filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”.

Aurela-Hoxha-sexy

https://www.instagram.com/p/BJa4aZGBXbw/?taken-by=hoxha_aurela