FOTO/ Veshja skandaloze e Kim Kardashian

FOTO/ Veshja skandaloze e Kim Kardashian

558
0

Duket se Kim Kardashian ishte siguruar që e gjithë vëmendja të përqendrohej tek ajo në daljen e saj mbrëmjen e djeshme.

Kim mori pjesë në koncertin e bashkëshortit Knye në Madison Square Garden mbrëmjen e të martës, por ajo për të cilën u komentua më shumë 35 vjeçarja ishte paraqitje e saj.

Kim në përpjekje për tu dukur trenndy dukej se kishte ndërmarrë një sfidë të rrezikshme.

E veshur vetëm më një fustan joserioz dhe një palë çizme të gjata ngjyrë argjendi, show girli bëri edhe një herë që të gjithë kthenin kokën drejtë saj.