FOTO/ Tani erdhi fundi edhe Ardit Gjebrean…!

FOTO/ Tani erdhi fundi edhe Ardit Gjebrean…!

492
0

ardit-gjebrea-me-pushime-700x437

Kantautori i famshëm dhe njëkohësisht edhe shumë i njohur edhe si moderator i Telebingos shqiptare në Tv Klan, Ardit Gjebrea, duket se tashmë do të jetë i detyruar ta marrë seriozisht punën e tij, pasi do të nisë sezonit e ri televiziv këtë të dielë.

Megjithatë ai nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit e tij ditën e fundit të pushimit ku njëkohësish paralajmëron edhe fillimit e sezonit të ri.

“E diela e fundit pushim deri ne gusht 2017”, shkruan Arditi përbri fotos së publikuar në rrjetet sociale, e cila është pasuar edhe nga një tjetër fotografi, ku moderatori komenton kështu:

“Çdo fillim e ka nje fund dhe fundi nuk eshte gjithmonë aq I gëzueshëm, si ky moment…Varet si e sheh… Fundi i pushimeve 2016, por të dielën e ardhshme fillon #edielashqiptare 😉”. /SYRI.net/