FOTO/ Stresi sulmon Noizyn, rindizet sherri mes tyre

FOTO/ Stresi sulmon Noizyn, rindizet sherri mes tyre

492
0

stresi-sulmon-noizyn

Stresi dhe Noizy janë dy nga repertët shqiptarë, të cilët mund të konsiderohet armiq të paepur të njëri-tjetrit.

Nuk kishin lënë rast pa u përplasur nga shkelmat e grushtet e deri te përdorimi i armëve, por në një moment u duk sikur ata e gjetën një farë paqeje, shkruan Syri.net.

Themi një farë paqeje, pasi ata duket se bënë një marrëveshje për të mos u marrë më me njëri-tjetrin, por siç duket tashmë, kurrë nuk mundën t’i falin inatet e vjetra vjetra njëri-tjetrit.

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur, që e ka rindezur sherrin mes tyre, por një sinjal se situata është nxehur sërish është edhe kjo foto që Stresi ka publikuar në profilin e tij zyrtar në rrjetet sociale, ka shfaqet Noizy dhe dy femra, dhe ka si mbishkrim “Femrat afrohen vet, se knej ka ne vjen era lek”, shkruan “SYRI.net”.

Por sikur të mos mjaftonte kjo, ai që i ka hedhur benzinë zjarrit është komenti i Stresit, që shoqëron foton: “Burrat afrohen vet deshtet me than a ???? Haahhaahahah”. /SYRI.net/