FOTO/ Stresi në dhimbje për vdekjen e shokut të tij, ja mesazhi...

FOTO/ Stresi në dhimbje për vdekjen e shokut të tij, ja mesazhi i dhimbshëm i këngëtarit

729
0

stresi-e-jetnis-dollapi-1-1

Pas aksidenti tragjik të shokut të tij, Jetnis Dollapit, këngëtari i njohur, Stresi ka publikuar foto me të ndjerin si dhe ka shkruar disa mesazhe ngushëllimi për të.

Një dhimbje e madhe që këngëtari e ka ndarë me të tjerët.

“Te desha me deshte edhe ti mu. Kalum nje pjese te madhe bashk hengrem e pim deri ne kafshaten e fundit dhe te fundit ti ma jepje mu . Kto jan punet e zotit dhe ti u prefsh ne paqe Jetnis Dollapi sdo te harroj perjet. jetnisi :(:(:(:( krejt bota mu ka permbys past shku shpirti ne xhenet o jetnis dollapi”, shkruan Stresi.

Kujtojmë se Jetnis Dollapi humbi jetën mbrëmjen e sotme në një aksident me motor pasi ai humbi kontrollin dhe u përplas me murin anash rrugës.

Shperndaje