FOTO/ Stresi i përgjigjet më armë në dorë mesazht kërcënues të Noizyt

FOTO/ Stresi i përgjigjet më armë në dorë mesazht kërcënues të Noizyt

899
0

14341351_1254322014599469_2120561392_n

Mesazhit kërcënues të Noizyt se dikush do të mbaj përgjegjësi, i është përgjigjur rivali i tij Stresi. Reperi ka ndarë një foto në profilin e tij Instagram ku shfaqet më armë në dorë duke shkruar: ‘nuk koritna dei si te hi ne dhe..”

Kujtojmë se Noizy mbeti i plagosur pas përplasjes me reperin nga Kosova Cozman, në Prishtinë.