FOTO/ Sportisti i njohur shijon pushimet me këtë seks bombë

FOTO/ Sportisti i njohur shijon pushimet me këtë seks bombë

654
0

Notari i njohur italian, Filippo Maginini është fotografuar duke shijuar pushimet me sportisten e njohur Federica Pellegrini.

Ledhatimet dhe prekjet e tyre nuk i kanë shpëtuar fotografëve ndërsa çifti është duke shijuar i lumtur pushimet pranë njëri-tjetrit.