FOTO/ Si duken motrat Kardashian pa grim

FOTO/ Si duken motrat Kardashian pa grim

333
0

Vajzat e familjes Kardashian/Jenner e kanë dëshmuar se një ekip i mirë i grimerëve dhe parukierëve bën fuqinë. Pa make-up, ato duken njerëz krejtësisht ndryshe.

Pa konturimin e fytyrës dhe pa qerpikë artificialë, kjo familje duket, nëse mund të themi, normale?!

Më poshtë ju sjellim fotografi se si këto bukuroshe duken kur janë dhe nuk janë të grimuara.

loading...