FOTO/ Shuhet familja në Shkodër, në gjendje të rëndë bashkëshortja

FOTO/ Shuhet familja në Shkodër, në gjendje të rëndë bashkëshortja

392
0

Ka shkuar në katër numri i viktimave nga aksidenti tragjik i ndodhur në aksin Shkodër -Velipojë rreth një më parë. Burime për “Panorama” mësojnë se pas vdekjes së drejtuesit të mjetit Edmond Preka i njohur si Mondi Gjergji dhe foshnjës së tij 8 muajshe, dhe vajzës 5 vjwçe ka ndërruar jetë edhe vajza tjetër Noemi e moshës 10 vjeç. Mondi Gjergji ky që shihni në foto ka qenë duke drejtuar mjetin tip “Alpha” që u përplas nga mjeti tjetër tip Hounday. Vajza tjetër e moshës 10 vjeç dhe nëna Evisa Gjergji e moshës 36 vjeç ndodhen në gjendje kritike.