FOTO/ Shqiptarja e famshme në krah të Britney Separs

FOTO/ Shqiptarja e famshme në krah të Britney Separs

427
0

syri.png  577×579

Ylli i muzikës ndërkombëtare Bebe Rexha ka ndarë një foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në krah të divës së muzikës pop Brutney Spears.

Ka qënë eventi i MTV/VMA që ka bërë bashkë këngëtaren me origjini shqiptare dhe 35 vjeçaren Spears.

Bebe ka ndarë foton në Instagram duke shkruar: ‘Mahnitëse të dëgjoja përformancën e idhullit tim sonte’.