FOTO/ Shikoni si kanë qenë Marina dhe Luana. A do vazhdojnë t’i...

FOTO/ Shikoni si kanë qenë Marina dhe Luana. A do vazhdojnë t’i mohojnë operacionet?

497
0

Këto që shihni në foto janë dy prej femrave më seksi në vendin tonë. Flasim për motrat e “Top Channel”, Marina dhe Luana Vjollca. Fotot janë shkëputur nga një video e disa viteve më parë ku ato ishin të ftuara në spektaklin e humorit “Portokalli”.

Ashtu siç duket edhe nga fotot, të dyja kanë qenë shumë larg sex-simbolit që sot janë. Deri tani të dyja motrat simpatike kanë mohuar të kenë bërë ndërhyrje kirurgjikale, megjithatë këto foto dëshmojnë të kundërtën. Pyetja jonë është: a do të vijojnë moderatoret të mohojnë se kanë bërë ndryshime në imazhin e tyre?/ballkanweb/