FOTO/ Shikoni si e fillon shtatorin Luana Vjollca

FOTO/ Shikoni si e fillon shtatorin Luana Vjollca

734
0

Bukuroshja Luana Vjollca ka publikuar disa video dhe fotografi nga një vend i huaj, mjaft i bukur, i mbuluar nga gjelbërimi prane detit te kaltër.

Duket se muaji shtator për Luanën ka nisur sërish me pushime.

Moderatorja e Top Channel ka treguar këtë përmes disa postimeve në rrjetet sociale, duke treguar se nuk do ta lë që muaji i stinës së vjeshtës të mos e lë të shijojë ende ditët e fundit të verës.