Foto/ Shikoni si dukej Nora Istrefi në moshën 18 vjeçare

Foto/ Shikoni si dukej Nora Istrefi në moshën 18 vjeçare

588
0

image-25-300x300

Ajo është sot një nga këngëtaret seksi të showbizit shqiptar. Nora Istrefi e ka nisur në moshë të vogël karrierën muzikore dhe të gjithë e mbajnë mend si një femër të kolme dhe me forma të theksuara trupore. Por a jeni kuriozë të dini si dukej këngëtarja në moshën 18 vjeçare?!