FOTO/ Shikoni sa seksi duket Lori Hoxha me bikini

FOTO/ Shikoni sa seksi duket Lori Hoxha me bikini

1014
0

Lori Hoxha vijon me pushimet e saj… Trashëgimtarja e Top Medias, ndodhet në Amerikë sëbashku me motrën e saj Sara dhe kunatin Ledion Liço, ku duket se po kalojnë bukur këto pushime verore.

Në profilin e saj në Snapchat Lori ka postuar disa foto me bikini, ku duket super seksi. Ajo është e njohur për format e saj perfekte fizike.